wtorek, 6 sierpnia 2019

Letnia sesja w zbożu

 Lato, słońce, pachnące chlebem łany złotych zbóż, bieganie boso po łące, zrywanie kwiatów, gapienie się w płynące obłoki…. 

Ach! tylko pozazdrościć każdemu, kto ma takie wspomnienia z dzieciństwa! Ja mam i może to dlatego letnie sesje chyba lubię najbardziej! Zwłaszcza dziecięce! 

Beztroskie uśmiechy, piski, krzyki, nieskrępowana radość i roześmiane oczy chłonące wszystko wokół…

Bolimowskie łąki i tak jak i dziewczyny- najpiękniejsze!

Taką właśnie cudowną sesję miałam przyjemność wykonać dla czterech przesympatycznych przyjaciółek. Choć dziewczynki na początku były bardzo nieśmiałe w miarę upływu spaceru były coraz bardziej uśmiechnięte i odprężone.

Sesja zdjęciowa – przepiękne okolice Bolimowa

Wyjątkowo tym razem nie potrafiłam wybrać tych najlepszych ujęć sama, bo dziewczynki takie urocze, cudne uśmiechy, spojrzenia… i postanowiłam zostawić rodzicom ten bardzo trudny wybór.

Fotografia dziecięcych uśmiechów
Sesja zdjęciowa cudowne przyjaciółki
Najpiękniejsze dziewczyny

Pamiątka dla dzieci zostanie na lata!

Oj bardzo żałuję że za czasów mojego dzieciństwa aparaty nie były aż tak powszechne.

Kochani, róbcie zdjęcia dzieciom jak najczęściej, czas płynie nieubłaganie, a one już nigdy nie będą tak małe jak są dziś!


Jeśli mogłabym taką sesję wykonać dla Ciebie zapraszam do kontaktu mailowego zaczarowane-pudelko@wp.pl, telefonicznego: 507 23 44 33.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pierwsza Komunia Święta Natalii

 Ten rok jest wyjątkowy jeśli chodzi o wszelkie uroczystości. Tak też było z I Komunią świętą Natalii- los sprawił, ze ta uroczystość była b...