Kontakt

Pierwszy krok to skontaktowanie się z fotografem w celu zabezpieczenia daty sesji. Możesz to zrobić zarówno przez kontakt mailowy  (kontakt@wm-photo.pl) na stronie fotografa lub telefonicznie. Ustalane są pierwsze szczegóły- proponowana data, omawiany rodzaj sesji i oczekiwania oraz ustalany jest koszt sesji.

Zaliczka

Aby zarezerwować termin konieczna jest wpłata zaliczki. Po wpłacie zaliczki rezerwacyjnej potwierdzana jest data i ustalane są szczegóły.


Umowa

Umowa to ważna część  – zostają zabezpieczone interesy zarówno klienta jak i fotografa. W niej określone są ogólne warunki współpracy. Ustalane są szczegóły sesji, zgoda na publikacją na social mediach czy na blogu.

Sesja

W dzień sesji przybywasz na miejsce sesji. Omawiamy  jaki przebieg będzie miała sesja.  Bardzo rzadko taka sesja jest w zupełności pozowana,  zazwyczaj jest to po prostu dobra zabawa.

Wybór zdjęć i produktów

Po sesji, przesyłam link do strony gdzie można obejrzeć i wybrać zdjęcia. To najmilsza część sesji, kiedy w końcu masz szansę na własne oczy ujrzeć efekty sesji. Wybierasz pliki, które będą wchodzić w skład Twojego pakietu. Możesz również zamówić dodatkowe produkty. Ostateczna zapłata może mieć miejsce podczas spotkania, po lub przy wybieraniu zdjęć i produktów.

Dostarczenie produktów

Po określonym czasie otrzymasz zamówione produkty. Otrzymasz je na wskazany adres lub odbierzesz w studio, tak jak się umówimy.

Zaczarowane Pudełko